piątek, 13 maja 2016

Życie...

Los stawia nam w życiu różnych ludzi, niektórych tylko na chwilę, a innych na zawsze. Jedno jest pewne, że każda z tych osób czegoś nas uczy...
Razem można wiele osiągnąć, z osobna wszystko stracić...

34 komentarze:

 1. To prawda. Post krótki, ale bardzo refleksyjny. Ilustracja piękna. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Emanuelu :) Serdeczności

   Usuń
 2. To prawda, żaden człowiek nie jest nam obojętny. Od każdego, czegoś się uczymy. Faktem też jest, że razem wiele się osiąga a pojedynczo dużo traci. Znakomity post, mówiący o ludzkich wartościach. Obrazek cudo, obudził pozytywne wspomnienia. Pozdrawiam Klementyno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Smutno być samym. Wspólnie inaczej odbieramy wszelkie radości i kłopoty. Jest łatwiej:)
  Pozdrawiam Klementyno.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny wpis!!! Pozdrawiam!:))

  xxBasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mądry wpis, do przemyślenia. Prawda, że razem jest piękniej. Ukłony!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny wpis,daje dużo do myślenia.Wiadomo,że razem jest o wiele łatwiej przejść przez życie dzieląc radości i zmartwienia,ale ważne jest mieć oparcie w tej drugiej osobie nie na chwilę lecz na zawsze.... Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, dziękuję Basiu :) Serdeczności

   Usuń
 7. Masz rację, Klementyno, każda napotkana przez nas osoba na naszej drodze posiada swoją własną historię, która może nas ubogacić lub przestrzec. Ale Ktoś postanowił tak, że na tej drodze się spotkaliśmy w określonym celu z pożytkiem dla obojga. Pozdrawiam, spokojnej nocy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam, dziękuję Tereniu :) Serdeczności

   Usuń
 8. Razem się łatwej żyje, bo jest wzajemna pomoc i tym samym jest piękniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to, dziękuję Gigo :) Serdeczności

   Usuń
 9. Tylko my mamy wpływ kto zostaje w naszym życiu :) Komu pozwolimy nas kochać a komu lubić, bo miłość bez wzajemności to nie miłość.

  http://aleksandramakota.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie inaczej, dziękuję Aleksandro :) Serdeczności

   Usuń
 10. Wiadomo, że we dwoje jest łatwiej i piękniej przejść przez życie, ale niekiedy bywa na odwrót i wtedy trzeba się rozstać, by uniknąć dalszych nieporozumień i zwad, które nikomu na dobre nie wychodzą. Prawdą jest też, że każdy napotkany człowiek na naszej drodze nas czegoś uczy i temu zaprzeczyć się nie da. Piękne i bardzo stosowne zdjątko dołączyłaś do tej jakże krótkiej i jakże bardzo mądrej mowy, która budzi stosowne refleksje do przemyślenia przez obie płcie. Pozdrawiam Cię Klementynko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie da się temu zaprzeczyć. Dziękuję Estero :) Serdeczności

   Usuń
 11. Zgadam się z treścią oraz komentarzami. Pozdrawiam Autorkę i wszystkich odwiedzających!

  OdpowiedzUsuń
 12. Pięknie napisane. Każda spotkana, bliża mi osoba czegoś mnie nauczyła. Nawet jeśli są to złe wspomnienia to już poznałam owe uczucie i będę pamiętać czego muszę w życiu unikać by być szczęśliwą.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam się ze stwierdzeniami w powyższych komentarzach !!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo subtelnie i refleksyjnie napisałaś o najistotniejszej kwestii każdego z nas, mnie także napotkani ludzi dużo nauczyli i właściwie wciąż uczą. Trzeba przyznać, że mądrym wpisem rozpoczęłaś prowadzenie swojego bloga, który bardzo się podoba. Uszanowanko!

  OdpowiedzUsuń
 15. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Każdy zostawia w naszym życiu jakiś ślad - niektórzy dobry, niektórzy zły. Tak czy siak to wszystko kształtuje naszą osobowość :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Osiągamy bo chcemy, mamy współne cele i muszą iść one w parze z tym co chemy osiągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 17. Witaj Klementyno, bardzo ładny blog z mądrym wpisem. Moim zdaniem, nic nas tak nie uczy jak najbliżsi i napotkani ludzie. Tyle tylko, że każdy z tych ludzi uczy nas czegoś innego. Jednakże, każda z tych nauk wpływa na naszą osobowość i zachowania. Zakończenie wpisu, jest bardzo wymowne i mówi samo za siebie. Wystarczy chcieć je zrozumieć. Życzę pomyślności i pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Krótko, zwięźle i na temat, z którym trudno się nie zgodzić.
  Pozdrawiam z Ukłonami!

  OdpowiedzUsuń
 19. Życie, jest bezcenne i to czego się w nim uczymy również. Podobnie, relacje z ludźmi, którzy pozostawiają w nas swój istnienia ślad. Oby tylko ten pozytywny i wartościowy, choć nie zawsze tak jest. Końcowy morał wpisu, jest bardzo istotny co do początku treści wpisu. Cudna ilustracja, pełna radości i oby tak było, że to czego się uczymy jest pożyteczne i sprawia nam radość. Pozdrawiam Cię Klementynko

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo podoba mi się Twoje w poście przesłanie, z którym całkowicie się zgadzam. Obrazeczek cudowny i chciało by się znów tak jak dawniej zatańczyć. Bardzo pasuje do treści i budzi miłe wspomnienia z młodych lat. Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Mądre i niepodważalne słowa. Każdy przechodzeń odbija swój ślad na naszym życiu, dobry lub zły, ale pozostawia go na zawsze. Kłaniam się Klementyno!

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgadza się, nie inaczej. Zatańczyłoby się ;) Pozdrowionka! Karol

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie da się zaprzeczyć słowom, które w tak mądry sposób napisałaś. Z samotnością bywa różnie, niekiedy jest to konieczność i wcale nie musi być przytłaczająca. Wszystko zależy od tego, kogo w życiu spotykamy. Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Pierwszą naukę czerpiemy od rodziców i najbliższych, a potem od każdego napotkanego człowieka. W bardzo mądry i piękny sposób to swoimi słowami przedstawiłaś i trudno się z nimi nie zgodzić, bo to właśnie prawda. Tym pięknym zdjęciem, pobudziłaś wspomnienia z młodości :) Pozdrawiam Klementyno

  OdpowiedzUsuń

Miły czytelniku!

Myślę, że to nie przypadek przywiódł Cię na mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie niezapomniany ślad w postaci komentarza. Z pewnością się odwdzięczę, odwiedzając Twojego Bloga. Również, zostawiając swój ślad...

Translate